REZERWACJA ZAJĘĆ


+ 41 345 45 60
+ 48 664 266 909

Krystian Jarząbek
Specjalizacja
Instruktor siłowni, trener personalny
Treningi
Godziny treningów personalnych ustalane indywidualnie.
O trenerze
Cześć jestem Krystian! Ze sportem związany jestem od najmłodszych lat i tą pasję kontynuuję do chwili obecnej.
Czytaj więcej
Jestem certyfikowanym trenerem personalnym polskiego związku kulturystki i fitness, instruktorem kulturystki oraz czynnym zawodnikiem federacji IFBB w kulturystyce.Jako profesjonalny trener indywidualny, od kilku lat regularnie udoskonalam nie tylko własną sylwetkę, ale także pomagam innym: zrzucić zbędne kilogramy, zbudować muskularne ciało, osiągnąć jeszcze lepszą sprawność fizyczną.
Aneta Smelcerz-Gadecka
Specjalizacja
Joga
Treningi

Wtorek - Joga 1815

Czwartek - Joga 1945

O trenerze
Moja przygoda z jogą zaczęła się z ciekawości. Coś tam gdzieś, ktoś, kiedyś....i tak oto przyszłam na zajęcia i zostałam.
Czytaj więcej
Ruch, sport towarzyszyły mi od zawsze...rower, aerobic,stepy,spinning, bieganie...Joga mnie zafascynowała. Początkowo była to chęć poprawy stanu własnego zdrowia, złagodzenia potwornych migren. Joga stała się moją drogą życia, wycisza, reguluje, usprawnia ciało i umysł-cieszy. Nie przestałam lubić innych form aktywności. Kocham biegać i biegam regularnie już od kilku lat. Mam za sobą ukończony dystans maratoński. Biegając też można medytować :-) Uwielbiam spacery i wycieczki górskie. Joga to droga ...cieszmy się z bycia w ciągłej podróży...
Iwona Górecka
Specjalizacja
PILATES, BODY BALLS, BBUP, Callanetics
Treningi

Poniedzialek - Pilates 0930, BBUP 1045

Wtorek - BBUP 0930, Body Balls 17 15, BBUP -1945

Środa - Pilates 0930, Body Balls 1045, Callanetics 1715, Sporty Step 18 15

Czwartek - Callanetics 0930, Body Balls 17 15

Piątek - Pilates 0930, BBUP 18 00

Sobota - BBUP 0900

Niedziela - Pilates 1000

O trenerze
Jestem prawdziwą szczęściarą, gdyż robię w życiu to, co naprawdę kocham. Jestem miłośniczką zdrowego trybu życia i wszelkich form hartowania swego ciała i ducha.
Czytaj więcej
Obok tańca, który od dziecka jest moją pasją i pozwolił wykształcić we mnie dyscyplinę sportową, fitness stał się drugą formą wyrażania siebie. Marzenia się spełniają, jednak aby było to możliwe wymagają pomocy w realizacji. Jestem uczestniczką wielu szkoleń i staram się czerpać wiedzę od najlepszych wybierając renomowane placówki, tj. Szkoła Open Mind. Ukończony kurs w 2010 roku w Akademii Zdrowia w Kielcach Instruktora Rekreacji Ruchowej, specjalność fitness- nowoczesne formy gimnastyki otworzył furtkę do realizacji mojej pasji i stałego podnoszenia kwalifikacji. Zajęcia przeze mnie prowadzone są energiczne, a tempo podkręcone do granic możliwości :) Mimo siódmych potów wylewnych na zajęciach BBUP, BODY BALLS czy STEPY dają one duże efekty w spalaniu tkanki tłuszczowej i poprawie kondycji. Prowadzone zajęcia PILATES i BODY BALLS opierają się na wiedzy zdobytej na szkoleniu "Pilates Movement" i "Body Ball" prowadzonym przez szkołę Open Mind. Staram się urozmaicać zajęcia i czasem wychodzić ze sztywnych ram i łączyć różne formy zajęć wykorzystując wiedzę z zakresu treningu obwodowego, pracy z kettlebells czy ovoball zdobytej na szkoleniu "United Forces Tour". Uwielbiam pracę z ludźmi, gdyż czerpię od nich mnóstwo pozytywnej energii - mam nadzieję, że z wzajemnością :).
Andrzej Cupryjak-Socha
Specjalizacja
KUNG FU, TAI CHI w stylu YANG.
Treningi

Sobota - Kung Fu Junior 1500,

TAI CHI 1700

Niedziela - Kung Fu Junior 1500

O trenerze
Pochodzę z Buska Zdroju. Z wykształcenia jestem nauczycielem historii i WOS. Od 12 roku życia uprawiam sztuki walki- najpierw było to karate, potem kung fu, a od 1986r jest to system TANG LANG MEN czyli styl Modliszki.
Czytaj więcej
Wielokrotnie odwiedzałem kolebkę KUNG FU czyli Chiny, gdzie w 2000 i 2010 roku odbyłem staż treningowy w YANTAI u MISTRZÓW YU TIEN CHENG i YU TIEN LU. Brałem też udział w Międzynarodowych Mistrzostwach WU-SHU, w których zająłem 1 miejsce w formach z bronią długą ( 2000 i 2010r) oraz w formach ręcznych ( 2010r ). W Fitness Clubie TAO prowadzę zajęcia KUNG FU dla dzieci oraz TAI CHI w stylu YANG.Uczę cierpliwości, wytrwałości w dążeniu do celu, dyscypliny wewnętrznej czyli cech potrzebnych we wszystkich dziedzinach życia.
Kinga Górska
Specjalizacja
Zumba, Zumba MIX, Step
Treningi

Poniedziałek - Zumba MIX 2030

Wtorek - StepBBUP 1930

Środa - Zumba 1930

Piątek - Zumba MIX 1915, Zumba 20 15

O trenerze
Jestem licencjonowaną instruktorką rekreacji ruchowej o specjalizacji nowoczesne formy gimnastyki.Uczestniczyłam w wielu konwencjach, szkoleniach i warsztatach z dziedziny fitness.
Zobacz więcej
Od 2012 r z powodzeniem prowadzę zajęcia w kieleckich klubach, rozwijając swój warsztat zawodowy. Jestem pasjonatką wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Zamiłowanie do tańca pozwoliło mi świetnie odnaleźć się w ZUMBIE. Jestem uśmiechnięta, dynamiczna, pełna pasji i pozytywnej energii. W Fitness Clubie TAO prowadzę ZUMBĘ, ZUMBĘ MIX oraz STEP proponując uczestnikom intensywny trening, setki spalonych kalorii, a przy tym wspaniałą zabawę.
Anita Machnik
Specjalizacja
Rowery
Treningi

Środa - Rowery 1830

O trenerze
Jestem licencjonowaną instruktorką INDOOR CYCLINGU, pasjonatka jazdy na rowerze. Od najmłodszych lat aktywność fizyczna stanowi nieodłączny element mojego życia.
Czytaj więcej
Uważam, że ciężka praca, konsekwencja w działaniu i pokonywaniu własnych słabości są kluczem do sukcesu każdego człowieka. W Fitness Clubie TAO prowadzę zajęcia na ROWERACH. Uczestniczę w szkoleniach i konwencjach, dzięki którym doskonalę swoje umiejętności. Lubię, gdy moje zaangażowanie i energia udzielają się uczestnikom zajęć. Najbardziej dopingująco działa na mnie energetyczna muzyka i uśmiech na twarzach ćwiczących. Interesuję się również modą, muzyka i sportem.
Paweł Stachurski
Specjalizacja
Kettlebells
Treningi

Czwartek - Kettlebells 2030

Sobota - Kettlebells 0800

O trenerze
Gdy zasmakowałem treningu z kettlebells kilka lat temu wiedziałem, że już nigdy się z nimi nie rozstanę. Sport uprawiam od dziecka i zawsze sprawiał mi wiele frajdy.
Czytaj więcej
Gdybym poznał kettlebells wcześniej, gdy startowałem w zawodach lekkiej atletyki oraz trójboju siłowego, to doprowadziłyby mnie do mistrzostwa. Napewno pomogły mi w zdobyciu wicemistrzostwa kraju w wyścigach motocyklowych. Dziś wiem, że pomagają mi w trudnym, stresującym życiu oraz znacznie opóźniają efekty starzenia.Trenerem certyfikowanym jestem od trzech lat. Ukończyłem szkolenie i zdałem egzamin w najlepszej szkole zajmującej się kettlebell, której korzenie sięgają tam, skąd pochodzi ten odważnik czyli Rosji. Uprawiałem i uprawiam wiele dyscyplin, ale z czymś tak wszechstronnym się jeszcze nie spotkałem.Dziś jest to tak popularny przyrząd, że ćwiczy nim większość wybitnych sportowców na całym świecie-zachęcam również Ciebie! Więc nie krępuj się i przyjdź na trening i poczuj jego wyjątkową atmosferę.
Łukasz Nockowski
Specjalizacja
Kick-boxing, K1
Treningi

Poniedziałek - K1 1915

Czwartek - K1 1815

O trenerze
Od wczesnych lat życia jestem zafascynowany sportami walki. Przez wiele lat trenowałem Taekwondo, Boks, Kick-boxing i tak zostało do dziś. Cały czas się doskonalę, staram się być coraz lepszy.
Czytaj więcej
W Fitness Clubie TAO jestem instruktorem Kick-boxingu/K1. Na moich zajęciach ciężko pracujemy i wylewamy litry potu doskonaląc technikę, siłę i wytrzymałość. Zapraszam wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak wygląda prawdziwy męski trening. Satysfakcja gwarantowana.
Ryszard Gołdziński
Specjalizacja
Magic Bar, Judo
Treningi

Poniedziałek - Magic Bar 1700

Środa - Magic Bar 2030

Piątek - Magic Bar 1700

O trenerze
Sportem interesuję się od zawsze. Od 1972 r byłem trenerem JUDO w kieleckich klubach. Moi podopieczni zdobywali medale na wielu prestiżowych imprezach.W latach 80-tych byłem asystentem trenera kadry juniorek w judo.
Czytaj więcej
Po zakończeniu pracy trenerskiej, aby utrzymać się w zdrowiu i dobrej formie, jako jeden z pierwszych w Polsce zostałem instruktorem MAGIC BAR. Ukończyłem szkolenie u Inki Szymanski, byłem prezenterem na wielu konwencjach. W Fitness Clubie TAO prowadzę zajęcia MAGIC BAR i swoją osobą udowadniam, że fitness to nie tylko domena ludzi młodych i że w każdym wieku można być zdrowym i wysportowanym. Podczas zajęć zwracam szczególną uwagę na aspekt zdrowotny treningu ze sztangami oraz bezpieczeństwo ćwiczących. Poza fitnessem moją pasją jest jazda konna oraz rzeźbiarstwo.

Nasi Partnerzy

Kontakt

FITNESS CLUB TAO

ul. Jagiellońska 62

25-734 Kielce

 664 266 909

 E-mail: tao@fitnessclubtao.pl

Godziny Otwarcia

 Poniedziałek - Piątek 630 - 2200

 Sobota 800 - 2000

 Niedziela 900 - 1800

Projekt i realizacja

Exentis 2014