REZERWACJA ZAJĘĆ


+ 41 568865

MASAŻ KLASYCZNY Masaż Klasyczny w zależności od formy intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający itp. Można go wykonywać w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Jest wykonywany bezpośrednio na ciele osoby masowanej przy użyciu środka ułatwiającego masaż np. oliwki, kremu do masażu, talku lub maści leczniczej. Masaż Klasyczny działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcia mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyśpiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ limfy, poprawia krążenie obwodowe tj. ułatwia odpływ krwi żylnej oraz doprowadza krew tętniczą do tkanek. Regularnie stosowany przede wszystkim poprawia stan psychofizyczny.
MASAŻ BALIJSKI To tradycyjny masaż indonezyjski przekazywany z pokolenia na pokolenie, oparty na technikach akupresury, refleksoterapii i aromaterapii z hinduskiej i chińskiej medycyny. Masaż Balijski wprowadza w stan pełnej harmonii: ciało, umysł i duszę, co daje dobre zdrowie, brak stresu i duchową odnowę. Prawdziwy masaż Balijski jest wykonywany olejkiem połączonym z esencjami lokalnymi kwiatów champaki (tropikalna magnolia). Masaż Balijski pomaga w walce z dolegliwościami: stres, depresja, niepokój, migrena, zaburzenia snu, alergia, trudności w oddychaniu, bóle mięśni i stawów.
CHIŃSKI MASAŻ AN MO Chiński masaż relaksacyjny, stanowiący swoistą "pielęgnację duszy". Masaż AN MO jest metodą kompleksową, podobnie jak TUI NA likwiduje przyczyny, a nie skutki choroby. AN MO oparty jest na rehabilitacji i profilaktyce zdrowia dzięki pracy z energią Qi zamiast farmakologii. Efektem AN MO jest natychmiastowa poprawa krążenia krwi, a tym samym zawartość tlenu w mózgu, co zwiększa zdolność koncentracji, poprawia samopoczucie oraz regeneruje siły witalne, dzięki czemu usuwa zmęczenie, stres, napięcie. Masaż AN MO zapewniając witalność relaksuje umysł, ciało i ducha, wprowadzając w nie harmonię. Jest też wspaniałym zabiegiem kosmetycznym, olejki są dopasowywane indywidualnie do każdego pacjenta i jego obecnego samopoczucia i stanu zdrowia.
LOMI-LOMI Masaż Lomi-Lomi to prastara hawajska sztuka pracy z ciałem. Lomi-Lomi działa na poziomach:
  • Fizycznym - rozluźnia mięśnie, pobudza układ limfatyczny i krwionośny, wspomaga przemianę materii i trawienie, zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów. Rozluźnienie mięśni uwalnia nas od napięć powstałych podczas stresu, odblokowując swobodny przepływ energii.
  • Emocjonalnym - pomaga usunąć z naszego wnętrza lęki i obawy, pomaga uwolnić się od obciążających przyzwyczajeń, pozwala inaczej spojrzeć na otaczający nas świat i problemy codziennego życia, pomaga nabrać dystansu i chęci do życia.
  • Duchowym i Energetycznym - zwiększa samoakceptację i rozumienie otaczającego świata, poprawia przepływ energii wewnątrz naszego ciała i regeneruje siły witalne organizmu, ciało i duch stają się na powrót zintegrowane i tworzą jedną nierozerwalną całość, problemy znajdują rozwiąznie lub przestają nas drażnić. Lomi-Lomi to sposób na spokój, optymizm, radość i chęć życia.
TUI NA To starożytny chiński masaż bioenergoterapeutyczny z Tradycyjnej Chińskiej Medycyny. W TCM obowiązuje powszechna zasada równoważenia Yin i Yang. Ta harmonia zapewnia nam zdrowe i szczęśliwe życie. "Chcesz być zdrowy, żyj w zgodzie z Naturą". TUI NA ma na celu uregulowanie przepływu energii Qi i usunięcie blokad, gdyż zachwianie równowagi energetycznej w organiźmie przez dłuższy czas prowadzi do choroby. Przez kręgosłup przebiega główna droga przepływu Qi. Wszelkie schorzenia kręgosłupa powodują ograniczenia w jej prawidłowym obiegu wewnątrz naszego ciała. TUI NA działa przyczynowo tzn. docieramy do sedna i przyczyny schorzenia nie tylko narządów ruchu, ale przede wszystkim schorzeń narządów wewnętrznych. Masaż TUI NA bardzo szybko wzmacnia osoby chwilowo wyczerpane pracą, zmęczone itp.
CHIŃSKIE KRĘGARSTWO Chiński Masaż Kręgarstwem powstał na bazie Tradycyjnej Chińskiej Medycyny razem z AN MO i TUI NA. Chińskie Kręgarstwo daje doskonałe efekty przy likwidowaniu napięć i bólu mięśni, w bólach stawów i przy korygowaniu wad postawy. Chińskie Kręgarstwo to miękkie i nieinwazyjne techniki bezpiecznego ustawiania kręgosłupa skuteczne w usuwaniu dolegliwości wszystkich bólów kręgosłupa, rwy kulszowej, dyskopatii itp. Zabiegi skuteczne przy kontuzjach "wybiciach", "skręceniach", i innych urazach.
PODCIŚNIENIOWY MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ Masaż bańkami i stawianie baniek liczy sobie już ponad 3000 lat, praca z podciśnieniem należy do najstarszych metod leczenia. Podciśnienie, które jest wytwarzane w bańce powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, co wpływa na intensywne przekrwienie. Przede wszystkim masaż z podciśnieniem pomaga nam w terapii odchudzającej, modelującej sylwetkę i jest super skuteczny w walce z cellulitem, ponieważ powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, dzięki czemu łatwiej się jej pozbyć. Żaden masaż nie zastąpi ruchu, dlatego powinien być wykonywany przed ćwiczeniami. Jeżeli chcemy szybko zauważyć efekty antycellulitowe i modelujące sylwetkę: Masaż Bańką + Personal Training + Dieta = 100% efektu. Odstęp między zabiegami nie powinien być większy niż 3 dni, zalecana ilość zabiegów: 12-15.
SHIATSU Jest to tradycyjna japońska sztuka uzdrawiania dotykiem, "shi" znaczy kciuk, "atsu" - uciskać. Shiatsu polega na uciskaniu punktów Tsubo, które są odpowiedzialne za poszczególne narządy wewnętrzne, jest to silny masaż energetyczny. Masaż usuwa zaburzenia organizmu, leczy niektóre choroby i poprawia ogólny stan zdrowia. Shiatsu harmonizuje przepływ energii Qi, mobilizuje siły własne organizmu do walki z chorobą, przyczynia się do jej zapobiegania poprzez dotyk i współodczuwanie. Zabieg Shiatsu jest wykonywany na macie Tatami, przez luźne, wygodne ubranie, bez obuwia.
   
BODY SPACE To kapsuła, w której szczelnie zamknięta dolna część ciała poddawana jest na przemian działaniu ciśnienia ujemnego oraz dodatniego. Równolegle z terapią próżniową odbywa się trening na rowerze ergometrycznym, któremu z łatwością podoła nawet osoba unikająca aktywności fizycznej. Rower B4 jest idealny dla osób z problemami stawów, osłabionymi mięśniami, a także dla tych, którzy nie mogą obciążać kręgosłupa. SILNE UKRWIENIE TKANKI PODSKÓRNEJ + WYSIŁEK FIZYCZNY = INTENSYWNE SPALANIE TŁUSZCZU
SOLARIUM S 200 VIBRA Wyposażone w podłogę wibrującą, która jest odpowiednikiem wolno stojącej platformy wibracyjnej. Połączenie opalania z poprawą kondycji, wyglądem skóry i likwidacją cellulitu.

Nasi Partnerzy

Kontakt

FITNESS CLUB TAO

25-734 Kielce

 777 44 123

 E-mail: [email protected]

Godziny Otwarcia

 Poniedziałek - Piątek 630 - 2200

 Sobota 800 - 2000

 Niedziela 900 - 1800

Projekt i realizacja

Exentis 2021