REZERWACJA ZAJĘĆ


+ 41 568865

K 1 Jest to formuła KICK-BOXINGU, w której dozwolone są wszelkie techniki bokserskie, kopnięcia oraz ciosy kolanami bez względu na wysokość. Nie wolno w niej uderzać łokciami. Trening prowadzony jest na macie TATAMI, co umożliwia opanowanie sposobu walki zarówno w pozycji stojącej jak i w parterze.
KUNG FU TANG LANG MEN To skierowana przede wszystkim do dzieci 6-cioletnich i starszych oferta zajęć, podczas których można opanować podstawowe techniki ręczne takie jak ciosy i przechwyty oraz nożne- kopnięcia i podcięcia charakterystyczne dla stylu modliszki oraz formy ruchowe zarówno z użyciem broni jak i bez. Wszystko to jest połączone z treningiem sprawności ogólnej, prowadzone w formie zabawy ruchowej, dostosowanej do rozwoju motorycznego oraz naturalnej ruchliwości dzieci przez doświadczonego trenera.
BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU Zajęcia, podczas których można poznać brazylijską odmianę japońskiej sztuki walki ju-jitsu, będącą połączeniem technik z ju-jitsu, judo i zapasów, która wyróżnia się naciskiem na walkę w parterze. Realizowane na macie TATAMI zajęcia to bezpieczna nauka technik oraz mnóstwo ćwiczeń ogólnorozwojowych poprawiających sprawność, koordynację ruchową i siłę dynamiczną.

 

 

 

Nasi Partnerzy

Kontakt

FITNESS CLUB TAO

25-734 Kielce

 777 44 123

 E-mail: [email protected]

Godziny Otwarcia

 Poniedziałek - Piątek 630 - 2200

 Sobota 800 - 2000

 Niedziela 900 - 1800

Projekt i realizacja

Exentis 2021