REZERWACJA ZAJĘĆ


+ 41 568865


tao kielce
Dysponujemy 5 bieżniami firmy sport ART TR 670 o zakresie prędkości od 0.2 do 24km/h umożliwiającym trening nawet mocno zaawansowanym biegaczom. Długi pas bieżni umożliwia swobodny i naturalny bieg nawet wysokim osobom. Bieżnia posiada 9 programów treningowych oraz test fitness co czyni trening urozmaiconym. Istnieje również możliwość monitorowania tętna podczas treningu co podnosi jego efektywność. Z naszych bieżni korzysta wielu kieleckich biegaczy podczas przygotowań do maratonów i innych imprez biegowych. Właścicielka klubu-Mariola Jamróz, będąca doświadczoną biegaczką długodystansową, chętnie pomoże Ci rozpocząć przygodę z bieganiem udzielając rad zarówno w zakresie treningu biegowego, przygotowania się do zawodów, sprzętu potrzebnego do biegania (zobacz jak wybrać buty do biegania)  jak i diety pomagającej osiągnąć właściwe rezultaty treningu. Biegacze z naszego klubu często uczestniczą w rozmaitych zawodach zarówno w kraju jak i za granicą i przodują na kieleckich listach wyników na dystansach maratonu, półmaratonu i innych.

Poza bieżniami dysponujemy również dwiema maszynami eliptycznymi E 870 SPORT ART, które również posiadają liczne programy treningowe, możliwość dostosowania długości kroku i obciążenia oraz monitorują tętno.

Dla osób preferujących ćwiczenia w pozycji siedzącej proponujemy urządzenie treningowe X-trainer umożliwiające trening zarówno dolnych partii ciała ( rower ) jak i ramion.

Kolejnym urządzeniem, na którym kompleksowo można wzmacniać ciało jest ergometr wioślarski CONCEPT II. Dysponujemy dwoma takimi urządzeniami.

Nasi Partnerzy

Kontakt

FITNESS CLUB TAO


25-734 Kielce

 777 44 123

 E-mail: [email protected]

Godziny Otwarcia

 Poniedziałek - Piątek 630 - 2200

 Sobota 800 - 2000

 Niedziela 900 - 1800


Projekt i realizacja

Exentis 2021