REZERWACJA ZAJĘĆ


+ 41 568865


Łukasz
Specjalizacja
Instruktor siłowni, trener personalny
Treningi
Godziny treningów personalnych ustalane indywidualnie.
O trenerze
Swoją przygodę z siłownią zacząłem dość późno bo dopiero w 2009 roku. Po pewnym czasie przygoda przerodziła się w prawdziwą pasję, a od 2013 roku stało się to również moją pracą.
Zobacz więcej
W Fitness Clubie Tao pełnię rolę instruktora co sprawia mi ogromną radość, ponieważ doskonalenie sylwetki (nie tylko mojej) to coś co mnie kręci i daje motywacje do dalszego rozwijania się w dziedzinie kulturystyki oraz dietetyki. W wolnych chwilach oddaję się swojej kolejnej pasji, którą są motocykle. Zapraszam na treningi personalne, gdzie Wasze cele będą również moimi celami.
Krystian
Specjalizacja
Instruktor siłowni, trener personalny
Treningi
Godziny treningów personalnych ustalane indywidualnie.
O trenerze
Cześć jestem Krystian! Ze sportem związany jestem od najmłodszych lat i tą pasję kontynuuję do chwili obecnej.
Czytaj więcej
Jestem certyfikowanym trenerem personalnym polskiego związku kulturystki i fitness, instruktorem kulturystki oraz czynnym zawodnikiem federacji IFBB w kulturystyce.Jako profesjonalny trener indywidualny, od kilku lat regularnie udoskonalam nie tylko własną sylwetkę, ale także pomagam innym: zrzucić zbędne kilogramy, zbudować muskularne ciało, osiągnąć jeszcze lepszą sprawność fizyczną.
Mariola
Specjalizacja
Rowery, Dietetyka, Biegi długodystansowe
Treningi

Wtorek - Rowery 1830

Czwartek - Rowery 1830

O trenerze
Jestem wielką pasjonatką sportu i zdrowego stylu życia.W szkole podstawowej i średniej trenowałam judo u Ryszarda Gołdzińskiego, w którym zdobywałam medale na Mistrzostwach Polski w kategorii juniorek i doszłam do brązowego pasa.
Zobacz więcej
Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. W tym samym roku spełniło się moje drugie marzenie- ukończyłam Maraton Warszawski-mój pierwszy start w zawodach biegowych. Od tego czasu startowałam wielokrotnie zarówno w kraju jak i za granicą na dystansach od 5 do 100km często zajmując czołowe miejsca w swojej kategorii wiekowej.Pasją biegania zaraziłam mnóstwo osób i z radością obserwuję stale zwiększającą się ilość biegaczy na kieleckich trasach. Poza bieganiem prowadzę zajęcia na rowerach stacjonarnych. Posiadam licencję A tj. najwyższy stopień szkoleniowy w INDOOR CYCLINGU, biorę udział w licznych konwencjach zarówno w INDOOR CYCLINGU jak i SPINNINGU. W swoich zajęciach wykorzystuję obydwa te systemy jak również realizuję własne pomysły. Do zajęć zawsze jestem skrupulatnie przygotowana. U mnie nikt się nie nudzi i każdy jest w stanie odkryć i wykorzystać pełnię swoich możliwości. Moją kolejną pasją jest dietetyka. Dla mnie wzorem i autorytetem w tej dziedzinie jest Iwona WIerzbicka, u której się szkolę. Wiedzę ze szkoleń uzupełniam poprzez czytanie branżowych publikacji. Wszystko to staram się sprawdzić na sobie-wtedy wiem na pewno, czy to, co doradzam innym naprawdę pomaga, jaka dieta pomaga mi w osiąganiu najlepszych wyników w bieganiu. Chętnie się z Wami podzielę moją wiedzą oraz doświadczeniami zarówno biegowymi jak i z zakresu zdrowego stylu życia.
Angela
Specjalizacja
Rowery
Treningi

Poniedzialek - Rowery 1900

Środa - Rowery 1945

Piątek - Rowery 1830

Sobota - Rowery 0930

O trenerze
Moją pasją jest sport :-) W Fitness Clubie TAO prowadzę zajęcia na ROWERACH . Dają mi one dużo satysfakcji, prowadząc je jestem w swoim żywiole.
Czytaj więcej
Interesuję się też treningiem siłowym typu KETTLEBELLS, świetnie budującym sylwetkę, kondycję a przede wszystkim siłę, która zwiększa się z zajęć na zajęcia. Uczęszczam również na zajęcia na stepach, na których spalam kalorie- po godzinie ćwiczeń czuję się pozytywnie zmęczona, tak że chce mi się ćwiczyć jeszcze i jeszcze, a z każdymi kolejnymi zajęciami czuję jak wzrasta moja kondycja. Podstawa to nie poddawać się i być systematycznym.
Aneta
Specjalizacja
Joga
Treningi

Wtorek - Joga 1815

Czwartek - Joga 1945

O trenerze
Moja przygoda z jogą zaczęła się z ciekawości. Coś tam gdzieś, ktoś, kiedyś....i tak oto przyszłam na zajęcia i zostałam.
Czytaj więcej
Ruch, sport towarzyszyły mi od zawsze...rower, aerobic,stepy,spinning, bieganie...Joga mnie zafascynowała. Początkowo była to chęć poprawy stanu własnego zdrowia, złagodzenia potwornych migren. Joga stała się moją drogą życia, wycisza, reguluje, usprawnia ciało i umysł-cieszy. Nie przestałam lubić innych form aktywności. Kocham biegać i biegam regularnie już od kilku lat. Mam za sobą ukończony dystans maratoński. Biegając też można medytować :-) Uwielbiam spacery i wycieczki górskie. Joga to droga ...cieszmy się z bycia w ciągłej podróży...
Iwona
Specjalizacja
PILATES, BODY BALLS, BBUP, Callanetics
Treningi

Poniedzialek - Pilates 0930, BBUP 1045

Wtorek - BBUP 0930, Body Balls 17 15, BBUP -1945

Środa - Pilates 0930, Body Balls 1045, Callanetics 1715, Sporty Step 18 15

Czwartek - Callanetics 0930, Body Balls 17 15

Piątek - Pilates 0930, BBUP 18 00

Sobota - BBUP 0900

Niedziela - Pilates 1000

O trenerze
Jestem prawdziwą szczęściarą, gdyż robię w życiu to, co naprawdę kocham. Jestem miłośniczką zdrowego trybu życia i wszelkich form hartowania swego ciała i ducha.
Czytaj więcej
Obok tańca, który od dziecka jest moją pasją i pozwolił wykształcić we mnie dyscyplinę sportową, fitness stał się drugą formą wyrażania siebie. Marzenia się spełniają, jednak aby było to możliwe wymagają pomocy w realizacji. Jestem uczestniczką wielu szkoleń i staram się czerpać wiedzę od najlepszych wybierając renomowane placówki, tj. Szkoła Open Mind. Ukończony kurs w 2010 roku w Akademii Zdrowia w Kielcach Instruktora Rekreacji Ruchowej, specjalność fitness- nowoczesne formy gimnastyki otworzył furtkę do realizacji mojej pasji i stałego podnoszenia kwalifikacji. Zajęcia przeze mnie prowadzone są energiczne, a tempo podkręcone do granic możliwości :) Mimo siódmych potów wylewnych na zajęciach BBUP, BODY BALLS czy STEPY dają one duże efekty w spalaniu tkanki tłuszczowej i poprawie kondycji. Prowadzone zajęcia PILATES i BODY BALLS opierają się na wiedzy zdobytej na szkoleniu "Pilates Movement" i "Body Ball" prowadzonym przez szkołę Open Mind. Staram się urozmaicać zajęcia i czasem wychodzić ze sztywnych ram i łączyć różne formy zajęć wykorzystując wiedzę z zakresu treningu obwodowego, pracy z kettlebells czy ovoball zdobytej na szkoleniu "United Forces Tour". Uwielbiam pracę z ludźmi, gdyż czerpię od nich mnóstwo pozytywnej energii - mam nadzieję, że z wzajemnością :).
Andrzej
Specjalizacja
KUNG FU, TAI CHI w stylu YANG.
Treningi

Sobota - Kung Fu Junior 1500,

TAI CHI 1700

Niedziela - Kung Fu Junior 1500

O trenerze
Pochodzę z Buska Zdroju. Z wykształcenia jestem nauczycielem historii i WOS. Od 12 roku życia uprawiam sztuki walki- najpierw było to karate, potem kung fu, a od 1986r jest to system TANG LANG MEN czyli styl Modliszki.
Czytaj więcej
Wielokrotnie odwiedzałem kolebkę KUNG FU czyli Chiny, gdzie w 2000 i 2010 roku odbyłem staż treningowy w YANTAI u MISTRZÓW YU TIEN CHENG i YU TIEN LU. Brałem też udział w Międzynarodowych Mistrzostwach WU-SHU, w których zająłem 1 miejsce w formach z bronią długą ( 2000 i 2010r) oraz w formach ręcznych ( 2010r ). W Fitness Clubie TAO prowadzę zajęcia KUNG FU dla dzieci oraz TAI CHI w stylu YANG.Uczę cierpliwości, wytrwałości w dążeniu do celu, dyscypliny wewnętrznej czyli cech potrzebnych we wszystkich dziedzinach życia.
Kinga
Specjalizacja
Zumba, Zumba MIX, Step
Treningi

Poniedziałek - Zumba MIX 2030

Wtorek - StepBBUP 1930

Środa - Zumba 1930

Piątek - Zumba MIX 1915, Zumba 20 15

O trenerze
Jestem licencjonowaną instruktorką rekreacji ruchowej o specjalizacji nowoczesne formy gimnastyki.Uczestniczyłam w wielu konwencjach, szkoleniach i warsztatach z dziedziny fitness.
Zobacz więcej
Od 2012 r z powodzeniem prowadzę zajęcia w kieleckich klubach, rozwijając swój warsztat zawodowy. Jestem pasjonatką wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Zamiłowanie do tańca pozwoliło mi świetnie odnaleźć się w ZUMBIE. Jestem uśmiechnięta, dynamiczna, pełna pasji i pozytywnej energii. W Fitness Clubie TAO prowadzę ZUMBĘ, ZUMBĘ MIX oraz STEP proponując uczestnikom intensywny trening, setki spalonych kalorii, a przy tym wspaniałą zabawę.
Anita
Specjalizacja
Rowery
Treningi

Środa - Rowery 1830

O trenerze
Jestem licencjonowaną instruktorką INDOOR CYCLINGU, pasjonatka jazdy na rowerze. Od najmłodszych lat aktywność fizyczna stanowi nieodłączny element mojego życia.
Czytaj więcej
Uważam, że ciężka praca, konsekwencja w działaniu i pokonywaniu własnych słabości są kluczem do sukcesu każdego człowieka. W Fitness Clubie TAO prowadzę zajęcia na ROWERACH. Uczestniczę w szkoleniach i konwencjach, dzięki którym doskonalę swoje umiejętności. Lubię, gdy moje zaangażowanie i energia udzielają się uczestnikom zajęć. Najbardziej dopingująco działa na mnie energetyczna muzyka i uśmiech na twarzach ćwiczących. Interesuję się również modą, muzyka i sportem.
Paweł
Specjalizacja
Kettlebells
Treningi

Czwartek - Kettlebells 2030

Sobota - Kettlebells 0800

O trenerze
Gdy zasmakowałem treningu z kettlebells kilka lat temu wiedziałem, że już nigdy się z nimi nie rozstanę. Sport uprawiam od dziecka i zawsze sprawiał mi wiele frajdy.
Czytaj więcej
Gdybym poznał kettlebells wcześniej, gdy startowałem w zawodach lekkiej atletyki oraz trójboju siłowego, to doprowadziłyby mnie do mistrzostwa. Napewno pomogły mi w zdobyciu wicemistrzostwa kraju w wyścigach motocyklowych. Dziś wiem, że pomagają mi w trudnym, stresującym życiu oraz znacznie opóźniają efekty starzenia.Trenerem certyfikowanym jestem od trzech lat. Ukończyłem szkolenie i zdałem egzamin w najlepszej szkole zajmującej się kettlebell, której korzenie sięgają tam, skąd pochodzi ten odważnik czyli Rosji. Uprawiałem i uprawiam wiele dyscyplin, ale z czymś tak wszechstronnym się jeszcze nie spotkałem.Dziś jest to tak popularny przyrząd, że ćwiczy nim większość wybitnych sportowców na całym świecie-zachęcam również Ciebie! Więc nie krępuj się i przyjdź na trening i poczuj jego wyjątkową atmosferę.
Łukasz
Specjalizacja
Kick-boxing, K1
Treningi

Poniedziałek - K1 1915

Czwartek - K1 1815

O trenerze
Od wczesnych lat życia jestem zafascynowany sportami walki. Przez wiele lat trenowałem Taekwondo, Boks, Kick-boxing i tak zostało do dziś. Cały czas się doskonalę, staram się być coraz lepszy.
Czytaj więcej
W Fitness Clubie TAO jestem instruktorem Kick-boxingu/K1. Na moich zajęciach ciężko pracujemy i wylewamy litry potu doskonaląc technikę, siłę i wytrzymałość. Zapraszam wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak wygląda prawdziwy męski trening. Satysfakcja gwarantowana.
Ryszard
Specjalizacja
Magic Bar, Judo
Treningi

Poniedziałek - Magic Bar 1700

Środa - Magic Bar 2030

Piątek - Magic Bar 1700

O trenerze
Sportem interesuję się od zawsze. Od 1972 r byłem trenerem JUDO w kieleckich klubach. Moi podopieczni zdobywali medale na wielu prestiżowych imprezach.W latach 80-tych byłem asystentem trenera kadry juniorek w judo.
Czytaj więcej
Po zakończeniu pracy trenerskiej, aby utrzymać się w zdrowiu i dobrej formie, jako jeden z pierwszych w Polsce zostałem instruktorem MAGIC BAR. Ukończyłem szkolenie u Inki Szymanski, byłem prezenterem na wielu konwencjach. W Fitness Clubie TAO prowadzę zajęcia MAGIC BAR i swoją osobą udowadniam, że fitness to nie tylko domena ludzi młodych i że w każdym wieku można być zdrowym i wysportowanym. Podczas zajęć zwracam szczególną uwagę na aspekt zdrowotny treningu ze sztangami oraz bezpieczeństwo ćwiczących. Poza fitnessem moją pasją jest jazda konna oraz rzeźbiarstwo.

Nasi Partnerzy

Kontakt

FITNESS CLUB TAO


25-734 Kielce

 777 44 123

 E-mail: [email protected]

Godziny Otwarcia

 Poniedziałek - Piątek 630 - 2200

 Sobota 800 - 2000

 Niedziela 900 - 1800


Projekt i realizacja

Exentis 2021