REZERWACJA ZAJĘĆ


+ 41 568865

ROWERY Zajęcia bardzo dynamiczne i bezpieczne. Trenując na rowerach stacjonarnych zyskujemy zdecydowaną poprawę kondycji, wzmacniamy mięśnie całego ciała-
zarówno nóg jak i pleców, barków, ramion. Jest to trening powiązany z muzyką, która nie tylko towarzyszy ćwiczeniom, ale również ustala ich tempo oraz charakter.
Treningi te mogą przybierać formę jazdy takiej jak w terenie, mogą to być ćwiczenia techniczne pochodzące z Indoorcyclingu jak i Spinningu, ale również interwały, czy trening metodą Tabata lub HIIT. Trening na rowerach stanowi doskonałe uzupełnienie treningu biegaczy czy pływaków. Ćwiczenia na rowerach to również świetny sposób na powrót do formy po chorobach, kontuzjach i innych przerwach w treningu. W naszym klubie dysponujemy czternastoma rowerami firmy Precor o napędzie paskowym.
SPORTY STEP Są to zajęcia ogólnorozwojowe i wzmacniające, prowadzone przy użyciu platform-stepów w sposób dynamiczny, przy szybkiej muzyce. Poszczególne kroki połączone w sekwencje sprawiają, że stają się one intensywne, a zarazem zabawne i przyjemne, a ich sportowy charakter nie powinien sprawiać większych problemów z przyswojeniem poszczególnych kroków. Zajęcia prowadzone są z zastosowaniem hantli przy wzmacnianiu górnych partii ciała. Rezultatem regularnego stepowania są zgrabne łydki, uda i pośladki.
STEP MIX To proste choreograficznie ćwiczenia aerobowe połączone z ćwiczeniami statycznymi. Wykorzystuje się w nich stepy i hantle, aby skutecznie wymodelować zarówno górne jak i dolne partie ciała.
SUPERLINIA Ćwiczenia ogólnorozwojowe o średniej intensywności z użyciem stepów. W czasie treningu wykonywane są podstawowe kroki na stepach w połączeniu z ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie. Zajęcia mają na celu redukcję tkanki tłuszczowej oraz kształtowanie sylwetki.
AKTYWNE 50+ To zajęcia dedykowane osobom starszym, prowadzone w umiarkowanym tempie, oparte o program treningowy Pilates, uzupełnione o ćwiczenia usprawniające. Celem tych zajęć jest poprawa sprawności ruchowej, zwiększenie zakresu ruchu, poprawa poziomu napięcia mięśni, a także kondycji. Wszystko to można osiągnąć w miłej, pełnej uśmiechu atmosferze.

 
 

 

Nasi Partnerzy

Kontakt

FITNESS CLUB TAO

25-734 Kielce

 777 44 123

 E-mail: [email protected]

Godziny Otwarcia

 Poniedziałek - Piątek 630 - 2200

 Sobota 800 - 2000

 Niedziela 900 - 1800

Projekt i realizacja

Exentis 2021