REZERWACJA ZAJĘĆ


+ 41 568865

trening personalny kielce


TRENING PERSONALNY niesie ze sobą wiele korzyści. Jest indywidualnie dopasowany od każdego ćwiczącego, jego możliwości, kondycji, stanu zdrowia, samopoczucia. Dobór ćwiczeń może być na bieżąco zmieniany wraz z postępami ćwiczącego, dzięki czemu zauważa on poprawę kondycji, siły, wytrzymałości, koordynacji. Poprzez opiekę trenera eliminowane są błędy i nieprawidłowości w ćwiczeniach, co czyni je bardziej skutecznymi. Trener również motywuje do wykonania coraz trudniejszych ćwiczeń oraz dba o bezpieczeństwo ćwiczącego. Jest w stanie wyjaśnić dobór ćwiczeń i ich wpływ na ciało ćwiczącego. Może on się skupić na tym, na czym najbardziej mu zależy.

DIETA 
Wszyscy wiemy jak należy się zdrowo odżywiać, ale niewielu realizuje to w praktyce. Czasem nasza wiedza jest niekompletna, czasem nie wiemy, gdzie popełniamy błąd i dlaczego dieta nie działa, bo często o powodzeniu decydują szczegóły, z których nie zdajemy sobie sprawy. Czasem pokładamy zbyt wiele wiary w suplementy diety-zwłaszcza te reklamowane, a czasem żywimy się tak jak ktoś, kto osiągnął wymarzone przez nas efekty, ale u nas tych efektów nie ma. To wszystko powoduje zniechęcenie do podejmowania kolejnych prób i pogłębia frustrację. Dlatego warto skorzystać z porad fachowca, który przeanalizuje dotychczasowy sposób odżywiania i pomoże zaplanować dietę, która doprowadzi do spełnienia marzeń o fantastycznej figurze.

 

  

 

NAJLEPSZE REZULTATY - DOPASOWANY TRENING PLUS ODPOWIEDNIA DIETA!
5 KROKÓW DO SUKCESU:

01

KONSULTACJA WSTĘPNA

Godzinne spotkanie, podczas którego dokonywana jest ANALIZA SKŁADU CIAŁA przy pomocy specjalistycznego urządzenia TANITA BC 420 S MA. Pytamy o Twój tryb życia, dotychczasowy sposób żywienia, poziom sprawności fizycznej. Wspólnie ustalamy cele, które chcesz osiągnąć.

Jeżeli prowadzisz dzienniczek żywieniowy to prosimy o zabranie go ze sobą. Pomocne są też wyniki badań lekarskich (morfologia krwi, krzywa cukrowa, hormony tarczycy, cholesterol i trójglicerydy). PODCZAS KONSULTACJI WSTĘPNEJ  NIE OTRZYMUJESZ DIETY ANI PROGRAMU TRENINGOWEGO.

02

USTALENIE DIETY

 

Na kolejnym spotkaniu otrzymujesz dedykowaną specjalnie dla Ciebie dietę. Omawiamy założenia Twojego nowego planu żywieniowego, zwracamy uwagę na elementy, które powinieneś uwzględnić podczas jej realizacji

03

TRENING PERSONALNY

 

Pierwszy trening ma charakter ,,zapoznawczy" tzn. trener ocenia sprawność fizyczną, kondycję i siłę, żeby jak najlepiej dopasować trening do Twoich możliwości aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.
Następnie możesz wybrać jedną z dwóch opcji-kontynuowanie treningów: pod okiem trenera personalnego lub samodzielna realizacja PLANU TRENINGOWEGO przygotowanego przez trenera personalnego.
Opcja TRENINGÓW PERSONALNYCH jest korzystniejsza ze względu na lepszą kontrolę rezultatów, szybszą reakcję na postęp, pomoc w przezwyciężeniu problemów.

Opcja SAMODZIELNEJ REALIZACJI PLANU TRENINGOWEGO wiąże się z treningami demonstracyjnymi- w zależności na ile dni treningowych podzielone są ćwiczenia. Podczas tych treningów oceniany jest postęp w realizacji planu, omawiane są trudności w ćwiczeniach, korygowane błędy. PLAN TRENINGOWY jest zmieniany co 4-6 tygodni.

04

WIZYTA KONTROLNA

Co 4-6 tygodni warto również odbyć WIZYTĘ KONTROLNĄ DIETETYCZNĄ, podczas której ponownie jest wykonana analiza składu Twojego ciała, omawiane są dotychczasowe rezultaty diety, wprowadzane są modyfikacje.

05

WYMARZONY EFEKT!

KORZYSTAJĄC ZARÓWNO Z POMOCY DIETETYKA JAK I TRENERA PERSONALNEGO MASZ OGROMNĄ SZANSĘ UZYSKAĆ WYMARZONE EFEKTY !!!
Życzymy powodzenia! :)

Nasi Partnerzy

Kontakt

FITNESS CLUB TAO

25-734 Kielce

 777 44 123

 E-mail: [email protected]

Godziny Otwarcia

 Poniedziałek - Piątek 630 - 2200

 Sobota 800 - 2000

 Niedziela 900 - 1800

Projekt i realizacja

Exentis 2021