REZERWACJA ZAJĘĆ


+ 41 568865

ZUMBA Zumba to inspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca z technikami fitness, która przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetny nastrój. Proste kroki taneczne, łatwe kombinacje ruchów oraz motywująca muzyka tworzą niepowtarzalną atmosferę. Elementy techniki fitness wspomagają pracę nad ciałem-prawidłową postawą, odpowiednią pracą poszczególnych grup mięśniowych. Zumba to świetna zabawa, ogromna dawka energii, porywająca muzyka, rewelacyjne
efekty. Zajęcia są proste-nie musisz być tancerzem ! Wiek, płeć ani waga nie mają znaczenia.
ZUMBA TONING Latynoskie rytmy, ciężarki oraz dobra zabawa pozwalająca intensywnie rzeźbić ciało to cechy Zumby Toning. Jest to innowacyjny program fitness wzmacniający mięśnie i umożliwiający spalanie tkanki tłuszczowej, a zarazem poprawiający pracę serca oraz koordynację ruchową. Zumba Toning to nic innego jak rzeźbienie sylwetki w rytmach latynoskich piosenek. Sama muzyka motywuje do tańca, a odpowiednie ćwiczenia w formie lekkiego progresywnego treningu poprawiają ogólną sprawność fizyczną. Jest to świetny sposób na zabawę, spędzenie wolnego czasu dla wszystkich bez względu na wiek, płeć czy umiejętności taneczne.
ZUMBA MIX Świetna zabawa+ wzmacnianie to najkrótszy opis tego, co się dzieje na tych zajęciach. Na początek 30 minut ZUMBY-latynoskich tańców, a potem garść ćwiczeń wzmacniających ramiona, nogi, pośladki i brzuch.


Nasi Partnerzy

Kontakt

FITNESS CLUB TAO

25-734 Kielce

 777 44 123

 E-mail: [email protected]

Godziny Otwarcia

 Poniedziałek - Piątek 630 - 2200

 Sobota 800 - 2000

 Niedziela 900 - 1800

Projekt i realizacja

Exentis 2021